Rýchly zásah od 1 do 3 hodín od nahlásenia poruchy
Volajte NONSTOP     0910 / 585 734     0918 / 881 408

O nás

Spoločnosť AMSTAVBA s.r.o. sme založili v roku 2008 po dlhoročnej praxi a skúsenostiach s cieľom zaisťovať profesionálne čistenie kanalizácie, monitorovanie, pokládku, opravu kanalizácie a komplexnú stavebnú činnosť. Disponujeme novým kvalitným  technickým vybavením. Čistenie kanalizácie prevádzame s využitím vysokotlakovej techniky, ktorá zvládne i tie najhrubšie usadeniny či korene stromov.

Pripravená je pre Vás naša NON-STOP havarijná služba.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Banskej Bystrici, no pôsobnosť našej firmy je zameraná na stredoslovenský a taktiež západoslovenský región. Základom úspešnosti našej firmy je kvalita vykonaných prác, priaznivé ceny, rýchlosť, profesionálny prístup a neoceniteľné skúsenosti našich pracovníkov.

Ambíciou našej spoločnosti je nielen zvyšovanie počtu pracovníkov a kvalitnejšej technológie, ale aj neustále vykonávanie kvality práce a spokojnosť našich zákazníkov.

Svoje služby poskytujeme individuálnym klientom v rodinných domoch a bytoch ako aj bytovým podnikom, bytovým družstvám, domovým samosprávam, nemocniciam, podnikateľským subjektom v ich objektoch, školským zariadeniam, reštauračným zariadeniam,....