• Upchalo sa Vám potrubie, neodteká Vám WC, sprcha či drez?
  • AMSTAVBA S.R.O.
  • Majerská cesta 98
  • 974 01 Banská Bystrica

O nás

O nás

Odborníci na vodu, odpad a kanalizáciu

Spoločnosť AMSTAVBA s.r.o. sme založili v roku 2008 po dlhoročnej praxi a skúsenostiach s cieľom zaisťovať profesionálne ekologické čistenie kanalizácie, monitorovanie, výstavbu, opravu a výmenu kanalizačného a vodovodného potrubia a komplexnú stavebnú činnosť. Disponujeme novým kvalitným technickým vybavením, vďaka ktorému dokážeme vyriešiť akýkoľvek problém v oblasti vody a kanalizácie.


Pripravená je pre Vás naša NON-STOP havarijná služba s výjazdom od 1 do 3 hodín.


Pôsobnosť našej firmy je zameraná na stredoslovenský a taktiež západoslovenský región. Základom úspešnosti našej firmy je kvalita vykonaných prác, priaznivé ceny, rýchlosť, profesionálny prístup a neoceniteľné skúsenosti našich pracovníkov.


Ambíciou našej spoločnosti je nielen zvyšovanie počtu pracovníkov a kvalitnejšej technológie, ale aj neustále vykonávanie kvality práce a spokojnosť našich zákazníkov.


Svoje služby poskytujeme individuálnym klientom v rodinných domoch a bytoch ako aj bytovým podnikom, bytovým družstvám, domovým samosprávam, nemocniciam, podnikateľským subjektom v ich objektoch, školským zariadeniam, reštauračným zariadeniam, nákupným centrám,....

Upchala sa Vám kanalizácia alebo odtok?

Kontaktujte nás! Sme u vás do 3 hodín od nahlásenia poruchy!